EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevi0rum DiyeMedim !

YazarMesaj
Mrs.ébRy
Mod
Mod
Mrs.ébRy

Ruh halim : Sevi0rum DiyeMedim ! Asabi10
Tuttuğu Takım : Sevi0rum DiyeMedim ! Milant

Sevi0rum DiyeMedim ! Empty
MesajKonu: Sevi0rum DiyeMedim !   Sevi0rum DiyeMedim ! Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 2:26 pm

Yalanmış. Ne varsa yaşadığımız ne varsa söylediğin ne varsa hissedilen hepsi yalanmış. Bu kadar geç mi anlamalıydım? Bu kadar çok mu bağlanmış olmalıydım? Neden en başında değil de şimdi? Ben miydim yüreğine seçtiğin oyuncak? Kaybolan zamanlar, yitirilen umutlar gelirmi geri?

Issızdım..

Yapayalnızdım..

Çaresizdim..

Karanlık ve tükenmiştim gittiğinde. Sustum söyleyemedim. İçim acıyordu da bir damla göz yaşı dökemedim.

Seviyorum.. Diyemedim..

Toprağın kokusu, havanın kokusu, dağın taşın çiçeklerin kokusu. Hepsini birbir çektim içime bir senin senin kokundu bilemediğim. Alakadar olmadığım ne varsa bildim hepsini.ezberledim. Yalnızca sendin tek kelime edemediğim. Sesini bilemediğim, yüzünü göremediğim sadece hayal edebildiğim bir güzelliktin. Dolaşıyordun damarlarımda. Sen sadece kendini anlattığın kadardın. Bir de seni içimde büyüttüğüm kadar.

Suskundum..

Tek başımaydım..

Aşıktım..

Yanmış ve kahrolmuştum gittiğinde.. Yaşamak bile istemedim..

Ölmeyede cesaret edemedim. Seviyorum.. Diyemedim..

Dur deseydim, kal deseydim kalır mıydın benimle? Gitme desem dinlermiydin? Sevdim seni hem de aklının alamayacağı kadar desem inanır mıydın? Sende beni en az benim seni sevdiğim kadar sever miydin? Off.. İçim yanıyor.. Sen böyle gitmemeliydin.. Hani ben vazgeçilmezindim. Hani uğrumda herşeyi göze alırdın. Hani çık gel desem en uzak yollardan bana varırdın. Hani imkansızlık diye birşey yoktu. Yeminlerin, sözlerin, o büyük sevdan nerede hani?

Şaşkındım..

İçmiştim..

Sarhoştum..

Yıkık ve viraneydim sen gittiğinde. Ya gitmezdin sevseydin yada yokluğuma dayanamaz gelirdin. Ama gittin ve ben bakakaldım ardından.

Seviyorum.. Diyemedim..

Yalanların, yanlışların, hataların ve pişmanlıkların hepsi senin olsun gelme. Gittiğin yer hiç olmadığın dünyamdan daha fazla mutluluk vermeyecek sana bilesin. Affım yok artık ne sana ne yaptıklarına.

Vazgeçmiştim..

Rest çekmiştim...

Savrulmuştum..

Harabe ve yok olmuştum sen gittiğinde. Yşamadıklaarıma pişmanlık, yaşadıklarıma lanet olsun. Geri dönme sansımız olsa belki söylerdim.. Tek birşey kaldı içimde..

Seviyorum.. Diyemedim..

aLıNTı

Sevi0rum DiyeMedim !
1 sayfadaki 1 sayfası