EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ßöyLe sevdim işTe

YazarMesaj
Mrs.ébRy
Mod
Mod
Mrs.ébRy

Ruh halim : ßöyLe sevdim işTe Asabi10
Tuttuğu Takım : ßöyLe sevdim işTe Milant

ßöyLe sevdim işTe Empty
MesajKonu: ßöyLe sevdim işTe   ßöyLe sevdim işTe Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 5:24 pm

ßn sNi koCamAn ßir yürekLe seVdimM.GözLerim deqiL, yüreqimDi sNi qÖren. sN DamarLarımDaki kaNa karı$ıp qeLdin OtUrdUn yüreqiMe.ßir ßa$ka yerDe oLamazDın zateN.sN bNim en deqerLi yerimDe yÜreqiMde oLmaLıydn OraDa kaLmaLıydIn.CoOk a$ka eV sahipLiqi yapaN ßu yüreK, iLk kEz ßu kadar koLay kaßuLLendi sNi.HerhAnqi ßir konuk deqiLdin aRtık.ßu yÜzdEn nE aqırLama fasLı vardı, nE De UqurLama.O yÜreqiN qerCek sahißiydİn.$imDi Sonßahar, kı$a qiRiorUzZz ...
ßn dÖrt mevSim ßaharı ya$adIm sNinLe Çicek Çicek aCtın yüReqimDe.GökKu$aqı Zayıf kaLdı sNin RenkLerin Kar$ısNDa Taze ßir YapRak qißi
ye$iLdin..aCeLyayDın pemßeLiqinLe..üzeRiNe Ciq TaneLeri Dü$mü$ Sarı qüLdün..KırMızıydIn ßir aTe$ qißi..eN cOok ßu renkLe anMayı SevDim sNi.DeniZe tutKunDum Denizi sNsİz sNide DenizSiz Dü$ünemeDim.sNi SeverKen dünYayıda seVdim bN inSanLarıda KendiMe ßiLe dar qeLirKen,İçinDe herKeSe Yer oLan ßir hayaTın SahißiyDim arTık.En Kızqın eN TahamuLsuz oLduqUm anLardA ßiLe sNi dü$ünmek YetTi bNa..İçimDeki SevinÇ yüzüMe YanSıdı qüLdüm.ßni öyLesiNe qüLdüren sNin sevqiNdi vE bN kayqıSız eN içTen qüLü$ün ne Demek oLduqunu , nasıL qüzeL ßir $ey oLduquNu anLadım sNinLe..Her$eye raqMen seVdim .
GücLüyDüm vE a$amayaCaqım Hiçßir zorLuk yokTu koCa ßir kenTe,koCa ßir üLkeye kaFa tutaßiLirdim.sN eLimden TutuqunDa patLamaya Hazır ßir voLkan qißi hisSederDim kenDimi MenziL sNdin ve bN o MenziLe uLa$mak İçin Önüme CıkAn her$eyi yOk edeßiLirdim . sNa uLa$maMı enqeLLeyeCek her$eyi eritirDim,kuL ederDim . sNa uLaştıqımDa iSe saKin ßir qöLe dönü$ürDüm vE o qöLe ßirTek sN qireßiLirdin .SeVdim ve HayRandım Da…Her haLin çeKti bNi sNa..Duru$unu , UyuManı , qüLmeni , KızmaNı , $a$kınLıqıNı , SafLıqını , KurNazLıqıNı , CoCukLuquNu , oLqunLuquNu seVdim.SesiNi de sEvdim SuSkunLuqunu Da..KüÇük oyunLarını , KapRisLerini , SitemLerini , KorKuLarıNı sEvdim..sNi ve o DoyumSuz sEvdaNı , uÇarı sEvdaNı anLataCak keLime buLamadım Coqu zaMan SıqmaDın CümLeLere vE Hiçßir cümLe sNi yeterinCe Tarif edeCek kadar deRin oLmadı.sNi seVerKen yoruLmadım Çünkü sN ya$am kayNaqımDın.HerqÜn yeniLendim sNinLe CoqaLdım , ßuyuDum ..EkSik kaLan neYim varSa tamamLadın..öLmeyeCekTim Çünkü sN öLmezLiqin Ta kendiSiydİn..”SevdiM İ$te öTeSi yoOoK” ..
[i]

ßöyLe sevdim işTe
1 sayfadaki 1 sayfası