EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vicdansız

2 posters
YazarMesaj
Admin-emo
Admin
Admin
Admin-emo

Ruh halim : Vicdansız Gozkir10
karizma Derecesi : Vicdansız R12bl5

Vicdansız Empty
MesajKonu: Vicdansız   Vicdansız Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 10:55 pm

Vicdansız
Mahkeme salonunda sanık sandalyesinde bir adam... Hakim soruyor: “Bir ilkokul öğretmenini testereyle doğrayarak öldürmekle suçlanıyorsunuz.” O anda arka sıralardan bir adam çığlığı başlıyor: “Vay hayvan herif vay!” Salonda hemen bir uğultu başlıyor. Hakim “Sessizlik!” diye uyarısını yapıyor ve tekrar adama dönüyor: “Ve süpermarkette bir kadının kafasına çekiçle vurarak öldürmüşsünüz.“ Arka sıradan aynı adam yine bağırıyor: “Seni vicdansız herif seni!” Hakim yine milleti susturuyor ve adama dönüyor. “Ve bir de iş arkadaşınızı baltayla doğramışsınız.” Arka sıradan yine aynı ses: “Elektrikli sandalyede kavrulursun inşallah!” Hakim en sonunda dayanamıyor ve arkadaki adama bağırıyor: “Bana bakın, bir tek kelime daha ederseniz sizi mahkemenin düzenini bozmaktan tutuklatırım!” Adam cevap veriyor: “Sayın hakim kusura bakmayın, ama ben bu adamın 10 yıllık komşusuyum. Ne zaman bizde tamir edilecek birşey olsa ondan ödünç alet istemeye gittiğimde ‘bizde yok’ diyordu!..”
https://emocuq.yetkin-forum.com
emo_havin
Pt Bağımlısı
Pt Bağımlısı
emo_havin

Ruh halim : Vicdansız Gozkir10
Tuttuğu Takım : Vicdansız Galatasaray

Vicdansız Empty
MesajKonu: Geri: Vicdansız   Vicdansız Icon_minitimeÇarş. Ocak 14, 2009 2:43 pm

hehe coq komık ya Very Happy koptum resmenn..

Vicdansız
1 sayfadaki 1 sayfası