EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emo kültürünün tanınmaması. Sunulan ön yargılar. Sonucu baskılar.

YazarMesaj
ölümcül-seytan
Süper Mod
Süper Mod
ölümcül-seytan

Emo kültürünün tanınmaması. Sunulan ön yargılar. Sonucu baskılar. Empty
MesajKonu: Emo kültürünün tanınmaması. Sunulan ön yargılar. Sonucu baskılar.   Emo kültürünün tanınmaması. Sunulan ön yargılar. Sonucu baskılar. Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:52 am

Sürekli her gün Yok emolar Yamuktur yumuktur Yumuşaktır Deyip delikanlılık taslıyor.
Alakası yoktur. Emo Duygusaldır Öle bi kaide yok Cok duygusal narin Hassas olabilir alternatif olarak diyorum.
Boşuna konuşuyorum. Bu sefer çekememezlikleri devreye giriyor. Halen söle böle
Emo müziğini 1 kez bile dinlemeden Emocorenin E'sini bile duymadan Tikky onlar tikky. Falan fln.
önceden metal müzik dinlerdim, hayat felfesine ayak uydurmaya çalısırdım. Kendimi bulamadım.
Her neyse bu yüzden Tanıdığım cok onlardan. o günde bu günde hala Emoları dövüyoruz.
Yolda laf atıyoruz cevap verdilermi kafa gözkırıyoruz veremiyorlar zaten köşede ağlıyorlar Gibi şeyler bu sefer.
Biz sizin gibi ağzı salyalı burnu sümüklü Saldırgan Düşük Ezilmiş karekterler Değiliz SEn Metalbile değilsin
Metal özgürlüklere karışmaz diyorum Küfür olarak geri dönüyor
Bu nasıl bi Acizliktirki Yolda gördüğün bi insanı Bu topa yamuğa benziyo dövelim Diyerek üstüne saldırabilirsin.
Bir selamını almadığı 1 kez konuşmadığı adama küfür edebilirsin. Bu nedir anlamıyorum
kimi tikky diyor, kimi popcu, ayağında Convers, vans Avrupa mallarıyla avrupayı güçlendiren kuklalar deniliyor bu sefer. Ya diyorum de get. Avrupada yarı fiyatına inmiş 45 ytllik vans para edermi. Neymiş emo batı gençliği
batının kuklası Ne desem yine boş hep boş Her cevabıma küfür.
umursamıyorum. Kaidem deilsin Defol diyorum Tehditler güm güm. ulan sokakta gezme falan flan.
Yuh diyorum. Olmadı Arklık vs siteleri profilime girip ordan yine metal dinliyorum emo katiliyim diyen insanlar basıyor. ne iş anlayamıyorum.

Derken bide şunu düşünüyorum..

Türkiyede Tek gözünü kapat . eline koluna sign yaz. Emolara özen, Emoluğu bundan ibaret san ama
Bi emo katiliyle konusurken Emo söle böle zavallıktır Diyen tipler dolu.
Veyahut Direk bunu karı kız icin yapanlarla dolu Tek gözleri kapalı ama usta kız msn versene diyenlerle dolu
Tek gözü kapalı ama 2de bir ulan bu cok taş yok lanbu çok taş olanmış diyen kızlarla dolu
Bunlar için böle Arklık sitelerinde direk emosun nede olsa bunlar icin Tek gözü kapat emo oluyosun
ama dışarda öle değilsin saçın gayet iyi kız yapıyor vsvs Böle beyinler dolu
Emo müziğini dinlemezler hayat tarzını yaşamazlar Duygusal değildirler En ezik espriye bile gülerler ama
Ben emoyum derler. Emolarda gülebilir ama cıvıtık tiplerdir bunlar.
Biri kalkar Ayhhh züfee Yazar oldu emo. e İNsan bakıyor ulen diyor özenti işte.
ona bakıp tüm emoları yargılıyor. Ne ayak anlamıyorum

Bizler Rock müzikleriz ve onun kültürü metal müziği dinlerden laf yiyoruz, Bide Rapçilerin dissleri
sizin yorumunuz nedir acbaa. Evil or Very Mad

Emo kültürünün tanınmaması. Sunulan ön yargılar. Sonucu baskılar.
1 sayfadaki 1 sayfası