EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

€m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi.............................

YazarMesaj
Admin-emo
Admin
Admin
Admin-emo

Ruh halim : €m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi............................. Gozkir10
karizma Derecesi : €m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi............................. R12bl5

€m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi............................. Empty
MesajKonu: €m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi.............................   €m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi............................. Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 10:56 am

Eet arkadaslar sac yapım videosunu farklı farklı saclar ıcın farklı farklı modeller vermek ıcın bır vıdeo verdım video bolumunden bakabılırsınız hatta kıvırcık ve dalgalı sacları nasıl duzlestırıp emo seklı verecegını anlattım

ŞİMDİDE GELELİM SAC YAPIM MALZEMELERİNEEE

1.saciniz için sac kopüğü (sac kopüğü kozmetikcide satılır)

2. sac için sac spreyi tutucu(kozmetikcide var)

3.sac kremı bu okdar onemlı deil ama genede sudan koruyor sacları (kozmetikcide var)

4.sac duzlestırıcı makıne ne kadar ıyı olursa o kadar ıyı olur(onemli alacagınız makıne seramik olsun yhqok sa sacınızı duzlestırdıgınızde sacınız tel tel olur seramik ise kagıt gıbı yapıyor harıka) metal cihaz almayın

sonra ise sacınızı yapmaya geldi sac yapma videosu ıse video bolumunde yenı 3 tane konu actım oradan baka bılırsınız..
https://emocuq.yetkin-forum.com

€m0 sac yapim malzemeleri ve yapimi.............................
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» emo makyaj yapımı emo kızlar
» Dalgalı Saclar için kız ve erkek emo Sac Yapımı