EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

! seNi ÖzLüyorum !

YazarMesaj
Mrs.ébRy
Mod
Mod
Mrs.ébRy

Ruh halim : ! seNi ÖzLüyorum ! Asabi10
Tuttuğu Takım : ! seNi ÖzLüyorum ! Milant

! seNi ÖzLüyorum ! Empty
MesajKonu: ! seNi ÖzLüyorum !   ! seNi ÖzLüyorum ! Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:28 pm

Herşey ayrı bir yorgunlukla varlık buluyor, yıpranmış ruhumda.Zor zamanların huzursuzluğu ile çırpınıyorum.Odamın penceresinden dışarıya baktıkça,senin güzel yüzünün aksiyle gülüyorum. Komşu pencereler, kendilerine gülüyorum sanıyorlar.Ama ben sana gülüyorum.Kapkara gözlerine, tanımı olmayacak kadar güzel yanaklarına, dudaklarına gülüyorum.Hayal de olsa, sana gülüyorum.Ve bir anda sicim gibi akan yaşlarla başbaşa buluyorum kendimi.Yalnız.. Yokoluyorsun gözlerimin önünden.Güzel gözlerini arıyorum çaresizce çevremde.Ama bulamıyorum. Ne kadar zaman geçiyor bilmiyorum.Gözlerimdeki yaşlar, akmamaya başlıyor.Hıçkırıyorum, ağlıyorum.Ama yaşlarım tükenmiş durumda oluyor.Bir kez daha çöküyorum sensizlikte. O kadar özelsin ki, seni başkalarında bulamıyorum. Arıyorum çok!Ama bulamıyorum.Sen, sende saklısın. Kalbimde..En derin noktasında doğuyorsun kalbimin, güneş gibi.Her gün! Ama bedenimdeki huzura ulaşamıyorum.Çünkü yoksun sen! Bir daha hiç benimle var olmayacağını anımsıyorm tekrar ve tekrar..Ağlıyorum yine.Ve yine yine yine..Yüzüm gülmeyi unutuyor, beynim senden başka birşey düşünemiyor.Ben gene sen oluyorum.Özlemlerim artıyor her saniye.Özlüyorum seni, hem de çok!Hep ve hep!
Sadece sen ve ben olan anları düşlüyorum.Bir daha gelmeyeceklerini bilerek, hayaller kuruyorum.Engelleyemiyorum seni düşünmeyi.Her anımda var oluyorsun.Ben sensiz yaşayamıyorum. Yaşadığım hayat, aldığım nefes, zevk vermiyor. Mutlu olamıyorum.Ölsem mi diyorum. "ölsem de bir kalsam da bir" şarkısı geliyor fikrime.Ne fark edecek diyorum.Ölsem de senle değilim ki..Vazgeçemiyorum.Ama vazgeçmek de kar etmiyor.Sen geri gelmiyorsun.
Seni özlüyorum ! Deli gibi !

! seNi ÖzLüyorum !
1 sayfadaki 1 sayfası