EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Katil Kim ?????

3 posters
YazarMesaj
Admin-emo
Admin
Admin
Admin-emo

Ruh halim : Katil Kim ????? Gozkir10
karizma Derecesi : Katil Kim ????? R12bl5

Katil Kim ????? Empty
MesajKonu: Katil Kim ?????   Katil Kim ????? Icon_minitimeSalı Kas. 11, 2008 7:44 pm

Katil Kim ?????

--------------------------------------------------------------------------------

Soğuk bi kış günü. Dışarıda lapa lapa kar var. Malikane sahibi yaşlı zengin bay peterson sıcak şöminenin yanında gazetesini okumak için doğruldu. Masanın üzerinde gözlüğünü aradı ama bulamadı. Gazeteyi bıraktı ve dinlenmeye karar verdi. aradan 2 saat geçmedi ki hizmetçi bir çığlık attı. Adam ölmüştü. Polisi aradı. Olay yerinde inceleme başlatan dedektif Jhon 3 şüpheli üzerinde duruyordu.
alınan ifadeler şöyleydi.

Hizmetçi.: Ben 2 saat önce beyefendinin canına kastetmek isteyenleri bir kağıda yazdığını ve günlüğünün 249-250. sayfaları arasına koyduğunu bana söyledi ve gazeteyi istedi.

Kahya.:Hizmetçi yalan söylüyor, Ben Gazete okuduğunu görmedim. Son olarak dergisini almış okuyordu.

Bahçıvan.: Dedektif bey bende şahidim. Hemşire gazeteyi verdi ama okumadı gözlüğünü bulamadı gözleri çok az görüyordu. Uyumaya koyuldu.

İfadelerden sonra dedektifimize yardımcı olun. Sizce kim suçlu
https://emocuq.yetkin-forum.com
cozefff
Co Admin
Co Admin
cozefff

Ruh halim : Katil Kim ????? Komik10
Tuttuğu Takım : Katil Kim ????? Besiktas
karizma Derecesi : Katil Kim ????? R12bl5

Katil Kim ????? Empty
MesajKonu: Geri: Katil Kim ?????   Katil Kim ????? Icon_minitimePtsi Kas. 17, 2008 1:54 pm

bence bahçıvan çünki adamın yap*tığı herşeyi aynen söledi demekki orda o vardı o yaptı....
ﻮєђєเ๓ภเร
Yeni Üye
ﻮєђєเ๓ภเร

Ruh halim : Katil Kim ????? Komik10
Tuttuğu Takım : Katil Kim ????? Besiktas

Katil Kim ????? Empty
MesajKonu: Geri: Katil Kim ?????   Katil Kim ????? Icon_minitimePaz Ocak 11, 2009 1:18 pm

e hizmetçiye canına kastetmek isteyenleri bir kağıda yazdığını ve günlüğünün 249-250. sayfaları arasına koyduğunu bana söyledi diyo ya günlüğe baksınlar o zaman

Katil Kim ?????
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» katil bebek chucky =)