EMO KİDS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EMO KİDS

I'm rock and emo love you..?

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız

5 posters
YazarMesaj
вαтту qιяℓ вα
Yeni Üye

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 2:14 pm

YaLaNsız & YaNLısSIz..
Neden bu kadar hayatımın içindesin ki sanki? Beklenmeyen bir anda geldin ve hayatımın tamda merkezine oturdun kaldın... Oysa ki sen davetsiz bir misafirdin sence de haddini aşmamış mıydın uzun zamandır kimsenin girmediği(giremediği)kalb imin gizli kapısını tıklarken(!) ? Önce o kapıyı duymamazlıktan geldim , kaçmaya çalıştım ; yok olmadı işte... Sen o masumluğunla o kapıyı tıklarken sana karşı kayıtsız kalamazdım duyuyordum seni..

Günden güne alıştım sana... Oysa ki ben çok korkuyordum sana alışmaktan; çünkü biliyordum , adım gibi biliryordum bir gün gideceğini... Sen bambaşka bir mevsimin çiçeğisin , ben hep sonbahar.

Adı aşk mı bu alışkanlığın? Aşk olmamalı ben hep kaçtım aşktan , aşk beni böyle ansızım , ummadığım bir anda yakalamış olamaz..Yoo aşk değil bu , aşk olamaz , olmamalı peki öyleyse ne olabilirki..

Biliyor musun kalbimin senden önceki davetsiz misafiri de böyle masumca ansızın gelmişti... Kendimce kalbimdeki misafire hürmette kusur etmemiştim ; ama neden bilmiyorum o giderken kalbimide yakıp yakıp öyle gitmişti , ancak toparlandım derken şimdi de sen?

Ah bir bilsem ki hak edeceksin bu sevgiyi kabulümdür senle gelen her hüzün ; ama bilmiyorum.. Tek bildiğim er ya da geç gideceksin, beni benle tek bırakıp gideceksin...

Evet korkuyordum sana alışmaktan , korktuğum başıma geldi alıştım; ama daha vakit erken gideceksen şimdi git sana daha çok bağlanıp sevmeden... Hiç girme kalbime sessiz sedasız git...

Gitmeyeceksen de öğret bana sevgiyi taa en başından yalansız , yanlışsız...

вαтту qιяℓ вαнαя
Mrs.ébRy
Mod
Mod
Mrs.ébRy

Ruh halim : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Asabi10
Tuttuğu Takım : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Milant

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: Geri: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 2:29 pm

вαтту qιяℓ вα demiş ki:
Biliyor musun kalbimin senden önceki davetsiz misafiri de böyle masumca ansızın gelmişti... Kendimce kalbimdeki misafire hürmette kusur etmemiştim ; ama neden bilmiyorum o giderken kalbimide yakıp yakıp öyle gitmişti , ancak toparlandım derken şimdi de sen?

Kanky SüperSin yhaa .. eLLerine saqLık ..
Admin-emo
Admin
Admin
Admin-emo

Ruh halim : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Gozkir10
karizma Derecesi : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız R12bl5

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: Geri: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 10:47 am

paylasım icin tesekkür ederim...
https://emocuq.yetkin-forum.com
вαтту qιяℓ вα
Yeni Üye

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: Geri: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePaz Kas. 23, 2008 6:50 pm

яι¢α є∂єяιм ¢αηℓαяıм Smile
SheytaNi
Mod
Mod
SheytaNi

Ruh halim : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Deli10
Tuttuğu Takım : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Milant
karizma Derecesi : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Reputationpossdy2

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: Geri: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:44 pm

Gerçekten çok güzel paylaşım için teşekkürler
emo_havin
Pt Bağımlısı
Pt Bağımlısı
emo_havin

Ruh halim : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Gozkir10
Tuttuğu Takım : уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Galatasaray

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Empty
MesajKonu: Geri: уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız   уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 8:12 pm

bncede coq gusel yaa paylasımın için tskler

уαℓαηѕız уαηℓıѕѕız
1 sayfadaki 1 sayfası